February 2024

73ste Beemster Bijenmarkt

344567467_617846593581607_6591282551596449884_n

Wees welkom op zaterdag 4 mei tijdens de 73ste editie van de Beemster Bijenmarkt. Een vrolijke en leerzame voorjaarsmarkt voor imkers en niet imkers. Kom alles te weten over de honingbij en haar imker. Hoe leeft een bij in een bijenkast? Waar komt de honing vandaan en welke honing wordt als beste gekeurd? Waarom gebruikt een imker rook, wat doet de koningin in het bijenvolk én kan je haar spotten tussen al die andere bijen? Je leert dit en nog veel meer op de Beemster Bijenmarkt.

Diverse imkers en imkerverenigingen zijn tussen 09:00-14:00 uur aanwezig om je te informeren en te inspireren met biologische en lokale (bijen)producten. Van traditionele, gevlochten bijenkorven tot moderne bijenkasten. Van honing tot bijenwas lippenbalsems. Van tuinplantjes tot insectenhotels en nog veel meer leuke kramen. Geniet van een heerlijk broodje en een verfrissend drankje in de vernieuwde en gezellige brasserie. Dit alles op het erf van Brasserie De Kerckhaen aan de Jisperweg 57 in Westbeemster. Neem contant geld mee, niet alle kramen zijn voorzien van pin.

Naast Brasserie De Kerckhaen vind je De Johanneshof Wereldtuin. Ontsnap aan je dagelijkse drukte en vind je rust en harmonie in deze schitterende tuin. Wandel door deze karakteristieke pastorietuin en leer andere landen en culturen kennen.

De Beemster Bijenmarkt. Natuurlijk!


Datum: 4 mei tijd: 9:00 tot 14:00 uur
Locatie: Brasserie De Kerckhaen
Adres: Jisperweg 57, 1464 NG Westbeemster