August 2022

Woensdag 5 oktober: Workshop bijenwas zuiveren

Onze vereniging beschikt over een stoomwassmelter, die je als lid kan lenen. 
De wassmelter staat bij Jan Kuijk, Zuiderweg 70 Zuidoostbeemster  Als je de smelter wilt lenen dan kan je het beste Jan eerst even bellen 0299-422997. 
Maar soms krijgen wij de vraag: Hoe nu verder met de was uit de stoomwassmelter?  Tijdens de demonstratie laat Marianne zien hoe zij de bijenwas zuiver maakt van alle oneffenheden, zodat je schone was overhoud om kaarsen of kunstraat te gieten. Ook de wasdekseltjes gaan we zuiveren, waar we hele mooie lichte was van overhouden om te kunnen gebruiken voor zalfjes of lippenbalsem. 

Locatie: Marianne Eekhof, Nekkerweg 37, 1461 Zuidoostbeemster. aanvang 19:30 tot 21:30 uur.

Graag van te voren aanmelden zodat Marianne ongeveer weet hoeveel leden er komen. Er is namelijk ruimte voor max. 8 personen. Bij aanmelding van meerdere personen wordt deze workshop ook op dinsdagavond 4 oktober geven. 

Deelname is gratis graag opgeven via de onderstaande mail of telefoon: 
marianne-eekhof@hotmail.nl of 0637193110. 

Bijenwas zuiveren 2